Пропонуємо Вашій увазі лінійку продукції компанії «ТехноНІКОЛЬ», що спеціалізується на виробництві надійних покрівельних покриттів найсучаснішим способом – екструдуванням.

Одна з кращих розробок фірми – полімерні мембрани LOGICROOF і ECOPLAST – випускаються з кращої європейського сировини з високоякісними добавками для поліпшення міцності і зниження ступеня горючості матеріалу.

Для гідроізоляції ремонтованої і облаштування нової покрівлі хороша лінійка LOGICROOF. Мембрани даної серії підходять для гідроізоляції дахів з різними покрівельними матеріалами.

Полімерні мембрани даної серії випускаються двох типів: на основі пластифікованого полівінілхлориду (ПВХ) і термопластичних поліолефінів (ТПО).

Мембрани LOGICROOF на основі ПВХ

Пластифікований полівінілхлорид став основою для покрівельної мембрани LOGICROOF з двох шарів ПВХ-плівки з армуванням у вигляді поліестрової сітки. Така складна конструкція забезпечує стійкість до розривів і запобігає усадку. І це не порожні слова. Перші покрівельні матеріали з ПВХ почали використовуватися ще 40 років тому і добре зарекомендували себе навіть у найважчих умовах.

Покращена тунельна ПВХ-мембрана марки LOGICROOF відрізняється хорошою стійкістю до коренів і мікроорганізмів. Дана плівка не армована, однак достатньо міцна і створює відмінну гідроізоляцію. Якщо пошкодження все-таки зможе сформуватися, дбайливий господар зможе його відразу помітити й усунути: в цьому допоможе насичений жовтий сигнальний шар плівки, що відкривається при розриві.

Мембрани LOGICROOF на основі ТПО

Термопластичні поліолефіни (ТПО) лягли в основу іншої мембрани – LOGICROOF – P. Її склад з суміші поліпропілену та каучуку додали матеріалу відмінну міцність, стійкість до хімічного і термічного впливу, гнучкість і зварюваність.

Мембрану даного виду можна спокійно поєднувати з бітумом. Розділових шарів при укладанні на пінополістирол не потрібно.

Загальні властивості покриттів LOGICROOF

Мембрани даної марки не пропускають воду, а це робить їх дуже стійкими до впливу льоду, стоячої води, морозів і серйозних перепадів температур. Одночасно LOGICROOF має таку структуру матеріалу, що дозволяє випускати надлишковий тиск пари з покрівельних покриттів. Матеріал легкий і не обважнює дах.

Більш того, покрівельні мембрани від «ТехноНІКОЛЬ» стійкі до вогню завдяки спеціальним добавкам і стабілізаторам, що містяться в структурі плівки. Для кращої пожежобезпеки при монтажі рекомендується зварювати матеріал гарячим повітрям.

Основні технічні характеристики полімерної мембрани:

Параметр LOGICROOF-T LOGICROOF LOGICROOF-P
Основа ПВХ ПВХ ТПО
Армування, маркування T – сигнальний шар RP – Поліестер
SR – нема
P – MV – Скловолокно
P – нема
Товщина, мм 1,5; 2,0; 3,0 1,2; 1,5; 1,8; 2,0 1,2; 1,5; 1,8; 2,0
Міцність на розрив, МПа 13,2 17,7; 15,2* 14,5
Відносне подовження до розриву, % 220 93; 320* 440; 680*
Водопоглинання по масі, % 0 0,1; 0* 0,2; 0*
Гнучкість на брусі 5 мм, °С -40 -40 -55
Стабільність розмірів при 70°С,% 1 0,1; 0,5* 0; 0,5*
Паропроникність, г/м 2 х 24 ч 0,5 0,2
Вогнестійкість Г3 Г1, Г2 Г3
* – для неармованої мембрани 1- для толвщини 1,5 мм 2 – для товщини 1,2 мм

 

Полімерні мембрани ECOPLAST

Компанія «ТехноНІКОЛЬ» пропонує ще один різновид покрівельних гідроізоляційних екомембран – лінійку ECOPLAST, створену на основі ПВХ. Вона проводиться способом ектрудирування з кращих матеріалів Європи.

Довгострокова служба матеріалу забезпечується унікальною рецептурою компанії «ТехноНІКОЛЬ», що включила в розробку особливі стабілізатори та добавки, завдяки яким створилася унікальна формула ПВХ компаунда. В якості своєрідного жесту на знак турботи про навколишнє середовище компанія виключила зі складу свинцеві стабілізатори. Таким чином, мембрани ECOPLAST вважаються хімічно безпечними.

Покрівельні мембрани мають в структурі армування у вигляді поліефірної сітки, просоченої і укріпленої особливим ПВХ. Таке нововведення дозволило зробити покрівельний ізоляційний матеріал абсолютно водонепроникним. Завдяки армуючій сітці мембрани ECOPLAST стали максимально міцними.

Завдяки системі виробництва, склад матеріалу ідеально гомогенний і гнучкий, стійкий до морозів, ультрафіолетового випромінювання і може служити до десяти-тридцяти років.

Параметр ECOPLAST–V RP ECOPLAST–V SR
Тип полімеру ПВХ ПВХ
Тип основи поліефірна сітка не армована
Товщина, мм 1,2 – 1,5 1,5
Умовна міцність на розрив, Мпа, не менше 12 8
Відносне подовження при розриві,%, не менше 90 200
Водопоглинання за масою,% 0,5 0,1
Гнучкість на брусі 5 мм, С -40 -40
Опір статичному продавлюванню, 250H х 24ч витримує випробування на водонепроникність витримує випробування на водонепроникність
Водонепроникність при тискові 0,001 Мпа протягом 72 годин ознаки проникнення води відсутні ознаки проникнення води відсутні
Твердість по Шору А, ум. од. 80 80
Горючість Г1 г4